قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
  • نظرات : بدون دیدگاه

قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک

جهت استعلام قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک و استان مرکزی با شماره همراه ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸ سعید گنجه ای تماس حاصل فرمایید .

قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک

شرکت رهبان فاخر ساعی طراح و مجری ساخت و نصب انواع گریتینگ در استان مرکزی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب ، به اطلاع مشتریان گرامی می رساند که قیمت گریتینگ گالوانیزه را به صورت کلی استعلام یا سئوال نفرمایند.

زیرا که قیمت نهایی قیمت گریتینگ گالوانیزه به عوامل مختلفی مانند نوع گریتینگ ، اطلاعات فنی گریتینگ ، ضخامت گریتینگ استفاده شده ، مشبندی گریتینگ، نقشه ها و طراحی ساخت گریتینگ، میزان برش و عواملی دیگر بستگی دارد .

ضمنا به اطلاع می رساند واحد کنترل کیفی شرکت رهبان فاخر ساعی در کلیه مراحل فرایند تولید گریتینگ جهت جلوگیری و حل مشکلات احتمالی حضور فعال دارد.

 برخی از کارکرد این واحد کیفی ، کتترل ابعادی مواد به کار رفته ، آزمایش فیکسچرها در زمان تولید ، کنترل کیفی ابعادی و ظاهری گریتینگ بعد از تولید و همچنین کنترل کیفیت گالوانیزه و ضخامت سنجی گریتینگ می باشد.

واحد گریتنگ سازی شرکت رهبان فاخر ساعی  با بهره مندی از متخصصین  طراح و کادر فنی مجرب توانایی ساخت  انواع گریتینگ های فلزی و گالوانیزه  در مدل ها و اندازه های مختلف  را دارا می باشد.

این مجموعه تولیدی به دلیل تولید بالا گریتینگ توان ارایه و فروش انواع گریتینگ فلزی و گالوانیزه در خواستی کارفرمایان و مشتریان گرامی را با کمترین قیمت را دارا می باشد

از طرفی قیمت گریتینگ گالوانیزه به عوامل و پارامترهای ذیل بستگی دارد

۱-نوع گریتینگ به کار رفته به عنوان مثال تسمه در تسمه یا تسمه در نیم تسمه

۲-سایر موارد سفارش داده مشتری

 

پیشنهاد می کنم شما این مقاله را بخوانید انشاءالله برایتان مفید باشد  نصب صفحات گریتینگ و شبکه فلزی گریتینگ Installation grating

مطالب مرتبط

ساخت گریتینگ گالوانیزه در اراک

جهت استعلام قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک و استان مرکزی با شماره همراه ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸ سعید گنجه ای تماس حاصل فرمایید.