شرکتهای سازنده گریتینگ فلزی

شرکتهای سازنده گریتینگ فلزی

از آنجا که در حال حاضر ساخت و تولید انواع گریتینگ های فلزی در بیشتر شرکتهای سازنده گریتینگ فلزی به صورت دستی و با بهره گیری از روش های کاملا سنتی صورت می گیرد.

شرکت مهندسی رهبان فاخر ساعی یکی از بهترین شرکتهای سازنده گریتینگ فلزی در استان مرکزی و اراک می باشد.

که مراحل تولید انواع گریتینگ فلزی و گالوانیزه با استفاده و بهره گیری از متخصصان توانمند در زمینه تولید گریتینگ صورت می گیرد.

شرکتهای سازنده گریتینگ فلزی

در حال حاضر در بسیاری از  کارگاه های تولید کشور، تولید گریتینگ با استفاده از روشهای سنتی انجام می شود

 و خیلی از  مراحل آن، مانند مرحله  برش، شیار زنی و جوشکاری قطعات گریتینگ  با استفاده از نیروی انسانی و به نوعی دست ساز، انجام می پذیرد .

با این وجود  در برخی از  کارگاههای تولیدی و شرکتهای سازنده گریتینگ فلزی در کشور ، جهت بالابردن کیفیت گریتینگ، بالا بردن  سرعت ساخت و تولید گریتینگ و کاهش هزینه ها از روشهای جدید نیز استفاده می کنند.

با توضیحات داده شده به جرات  می توان گفت که شرکت رهبان فاخر ساعی یکی از بهترین شرکتهای سازنده گریتینگ فلزی در کشور و استان مرکزی می باشد.

شرکت رهبان فاخر ساعی (مسئولیت محدود) با شماره ثبت ۱۳۶۱۷ در زمینه ساخت و تولید انواع گریتینگ فلزی ، گالوانیزه ، پله و سازه های فلزی مشغول به فعالیت می باشد.

محصولات تولیدی شرکت رهبان فاخر ساعی عبارتند از :

گریتینگ فلزی تسمه در میلگرد – تسمه در تسمه – تسمه در نیم تسمه

گریتینگ های گالوانیزه

 شرکت رهبان فاخر ساعی به عنوان یکی از بهترین شرکتهای سازنده گریتینگ فلزی اعلام می دارد که ما اگر جزء اولین ها نباشیم قطعا جزء یکی از بهترین ها می باشیم.

هدف این شرکت برای تولید و فروش گریتینگ صداقت در کیفیت تولید و قیمت پایین جهت بالا بردن فروش و جذب مشتری بیشتر می باشد

جهت ثبت سفارش برای ساخت انواع گریتینگ فلزی با شماره همراه ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸ تماس حاصل فرمایید