گریتینگ سازه فلزی : ساخت گریتینگ فلزی و گالوانیزه تحویل در تهران

ازنظر کاربردی گریتینگ شبکه‌ای است که برای حمل بار و راه‌پله‌های مکانی است که ممکن است خطر جمع شدن گاز در آن وجود داشته باشد. استفاده از گریتینگ می‌تواند در سالن رنگ کارخانه‌ها نیز مورداستفاده قرار گیرد. گریتینگ سازه فلزی یکی از انواع گریتینگ است که به علت کاربرد فراوان در همه‌جا بیشترین کاربرد را دارد. اما انواع دیگری نیز از گریتینگ وجود دارد که برای اهداف و منظورهای خاصی تولید می‌شود. مانند گریتینگ غیرفلزی، گریتینگ صنعتی و گریتینگ گالوانیزه و…اما در کل گریتینگ ها در بسیاری از مکان‌ها قابل‌استفاده هستند. اگر در تولید آن از مواد بهتری استفاده شود می‌تواند در تمام فضاها کاربرد داشته باشد. قیمت گریتینگ با توجه به نوع و جنس مواد و همچنین فاصله شبکه از هم که وزن گریتینگ را تشکیل می‌دهد تعیین می‌شود.

گریتینگ سازه فلزی

این نوع از گریتینگ بیشترین کاربرد را در مناطق و فضا دارد. و بسیار پرطرفدار است. گریتینگ سازه فلزی خود به انواع مختلفی مانند گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در نیم تسمه و گریتینگ تسمه در میلگرد تقسیم می‌شود. این نوع از گریتینگ سازه فلزی را می‌توان تولید و سپس با انواع مواد مانند رنگ و یا گالوانیزه پوشش کرد. در این صورت گریتینگ سازه فلزی استحکام و مقاومت زیادی در برابر رطوبت و شرایط بد جوی از خود نشان می‌دهد و می‌تواند در این‌گونه محیط‌ها که رطوبت وجود دارد نیز استفاده شود. جنس این گریتینگ از آهن است. برای همین در اثر نم و رطوبت دچار زنگ‌زدگی و پوسیدگی می‌شود. از این نوع گریتینگ سازه فلزی در مکان‌هایی مانند راه‌پله‌های فرار، پارک‌های بازی، آب‌نماها و…. استفاده می‌شود. این نوع فقط در دورنگ نقره‌ای و مشکی در بازار وجود دارد.

فروش گریتینگ فلزی

 

گریتینگ غیرفلزی

این نوع از گریتینگ ها ازنظر طرح و رنگ بسیار متنوع‌تر از گریتینگ سازه فلزی است. این گریتینگ را می‌توان با توجه به معماری و طراحی فضا از رنگ‌های مختلف آن استفاده کرد. از رنگ‌های گریتینگ غیرفلزی می‌توان به کرم، خاکستری، سفید، مشکی، آبی و.. اشاره کرد. جنس این گریتینگ ها از پی‌وی‌سی و پلی پروپلین است. استفاده از این نوع گریتینگ دست معماران ساختمانی و طراحان را باز می‌گذارد تا نسبت به طرح و فضایی موجود از گریتینگ غیرفلزی استفاده کنند و هارمونی مناسبی برای آن به دست آورند. این نوع گریتینگ غیرفلزی در برابر مواد شیمیایی مقاومت بالایی داشته و از خوردگی و پوسیدگی ممانعت می‌کند. از این نوع در فضاهایی که احتمال وجود مواد شیمیایی و یا گرما و سرما و یا شرایط بد محیطی وجود داشته باشد استفاده می‌شود.

صفحات مشبک غیرفلزی

این نوع گریتینگ ها را برای استفاده در مکان‌های می‌سازند که محل عبور وسایلی با وزن بسیار بالا است. از گریتینگ صنعتی برای ساخت کانال‌های پیش‌ساخته آب استفاده می‌شود. از این کانال‌ها نیز می‌توان در صنایع غذایی، دارویی و آشپزخانه‌های صنعتی استفاده نمود. تحمل باربری این گریتینگ صنعتی از گریتینگ سازه فلزی بسیار بالاتر است. این نوع می‌تواند تا مقاومت دوازده‌تا نیم تن در برابر هر محور باد را تحمل کند. برای همین برای عبور لیفتراک و یا اتومبیل بسیار مناسب است. توصیه می‌شود موقع نصب کف آن از سطح کانال بالاتر قرار گیرد.
شرکت گریتینگ فلات افتخار دارد که انواع این گریتینگ را با توجه به نیاز مشتری تولید و باقیمت مناسب در اختیار آنان قرار دهد.

شرکت رهبان فاخر ساعی  با چند سال سابقه تولید ساخت گریتینگ فلزی و گالوانیزه تحویل در تهران و اراک آماده دریافت سفارش جهت تولید گریتینگ با کیفیت خوب و عالی با قیمت مناسب و ارزان می باشد.

 

خدمات شرکت رهبان فاخر ساعتی

تولید و ساخت  انواع گریتینگ فلزی و گالوانیزه و  پروژه های صنعتی در اراک و در صورت نیاز تحویل در تهران

طراحی و ساخت گریتینگ گالوانیزه گرم و استیل در اراک و تحویل در تهران و سایر شهرها

دارای کلیه استانداردهای طراحی ، تولید ، نصب انواع گریتینگ های فلزی و گالوانیزه

سابقه ساخت و تحویل انواع گریتینگ فلزی در ارک و تحویل در تهران
سابقه تولید و ساخت گریتینگ فلزی و گالوانیزه تحویل در تهران به صورتآبکاری گرم. 
طراحی ، ساخت ، تولید و نصب انواع گریتینگ فولادی و نیز تولید گریتینگ الکتروفورج 
طراحی ، ساخت ، تولید و نصب انواع سازه های گریتینگ بدون محدودیت در ساخت و نوع مواد .

اجرای پوشش گالوانیزه گریتینگ مطابق با استاندارد ASTM A123

هدف این شرکت برای تولید و فروش گریتینگ صداقت در کیفیت تولید و قیمت پایین جهت بالا بردن فروش و جذب مشتری بیشتر می باشد

جهت ثبت سفارش برای ساخت انواع گریتینگ فلزی با شماره همراه ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸ تماس حاصل فرمایید

 

ایجاد تغییرات و بروز رسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۹