[سازنده گریتینگ] :شرکت های سازنده گریتینگ در تهران و اراک|رهبان فاخر ساعی

گریتینگ و صفحات مشبک فلزی یا غیرفلزی  در حقیقت نوعی پوشش یا قالب هستند که دارای سطح بافتی هستند. سازنده گریتینگ اغلب این پوشش‌ها را با استفاده از حفره‌ها، سوراخ‌ها یا الگوهای شبکه‌ای و از طریق میله تولید می‌کند. سازنده گریتینگ از طریق تولید این پوشش‌ها می‌تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه دهد و با استفاده از این قالب‌ها یا پوشش‌ها به مزایای قابل توجهی دست خواهید یافت. از جمله این مزایا می‌توان به افزایش امنیت در فضای کار اشاره کرد. همچنین با استفاده از گریتینگ می‌توانید استانداردهای قانونی زیادی را در بخش خاصی از کارخانه یا انبارها ایجاد کنید.

علاوه بر امنیت استفاده از گریتینگ باعث می‌شود فرآیند تخلیه راحت‌تر صورت بگیرد. سازندگان و تولیدکنندگان صفحات مشبک  همچنین می‌توانند مزایای دیگری از جمله طراحی انعطاف پذیر، تنوع مواد کاربردی در تولید این پوشش‌ها و اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلف را به کاربران ارائه دهند. یکی از روش‌هایی که کاربران می‌توانند از طریق آن از کیفیت و کارآیی گریتینگ مورد استفاده مطمئن شوند استفاده از مقیاس ASTM می‌باشد. این مقیاس بین المللی از طریق استانداردهای امنیت و کیفیت ایجاد شده است. پدیدآوردنده گریتینگ آن را بر اساس این مقیاس استاندارد تولید می‌کند.

 

شرکت های سازنده گریتینگ

 

تولید کننده گریتینگ گالوانیزه

همانطور که گفتیم یکی از انواع گریتینگ ها، گریتینگ گالوانیزه می‌باشد که شرکت سازنده گریتینگ گالوانیزه محصولات خود را بر اساس استاندارد ASTMA123 تولید می‌کنند. این استاندارد در حقیقت معتبرترین استاندارد در سطح دنیا می‌باشد؛ زیرا فرآیند گالوانیزاسیون با استفاده از یک فرآیند خاص و تحت شرایط خاص تولید می‌شود. شرکت سازنده گریتینگ گالوانیزه پس از مرحله ساخت و تکمیل نمودن قطعه باید گریتینگ تولید شده را خوب تمیز کاری نماید تا عاری از هرگونه مواد ناخالص شود. همچنین شرکت سازنده گریتینگ گالوانیزه باید محصولات خود را به نحوی تولید کند تا در شرایط ۴۰۰ درجه وان با مشکل خاصی مواجه نشود.

گریتینگ گالوانیزه تولید شده باید تلرانس جابجایی را داشته باشد زیرا در صورت عدم وجود تلرانس محصولات گالوانیزه تولید شده در دمای بالا دچار تابیدگی خواهند شد که در صورت ایجاد این شرایط دیگر گریتینگ گالوانیزه تحت هیچ شرایطی قابل اصلاح نخواهد بود. قطعات گریتینگ جهت انجام فرآیند گالوانیزاسیون باید به کارگاه گالوانیزه ارسال شوند. مراحل تولید گریتینگ گالوانیزه شامل مرحله تخلیه بار، مرحله اسید شویی، مرحله پیش گرم، مرحله گالوانیزه، مرحله سرد شدن گریتینگ و در نهایت مرحله تمیزکاری و بسته بندی می‌باشد که یک شرکت سازنده گریتینگ گالوانیزه باید تمامی این مراحل را با دقت کامل و به طور صحیح انجام دهد.

سازنده گریتینگ تهران

همانطور که گفتیم امروزه شرکت‌های تولید کننده گریتینگ در ایران به سرعت در حال افزایش است و با قطعیت و با توجه به آمار به دست آمده از شرکت‌های تولید کننده این محصول می‌توان گفت شرکت‌های پدیدآوردنده گریتینگ تهران در مقایسه با دیگر شهرها بسیار زیاد هستند. این شرکت‌ها محصولات خود را با کیفیت بالا به خریداران ارائه می‌دهند. می‌توانید با مقایسه قیمت گریتینگ در شرکت‌های پدیدآوردنده گریتینگ تهران بهترین شرکت را جهت خرید این پوشش انتخاب نمایید و با اطمینان اقدام به خرید گریتینگ از این شرکت‌ها نمایید.

یک شرکت سازنده گریتینگ در تهران به بودجه کافی جهت تأمین مواد اولیه، کرایه یا خرید سوله جهت تولید این محصولات، دستمزد پرداختی نیروی کار و تولید گالوانیزه گرم نیاز دارد. شرکت‌های سازنده گریتینگ تهران انواع محصولات گریتینگ را جهت استفاده در بخش‌های مختلف همچون صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، صنعت ساختمان و کشتی سازی با کیفیت عالی تولید می‌کنند. گریتینگ ها را همچنین می‌توان در شهرسازی و فضای شهری، نورپردازی میدان‌ها، درپوش جدول بندی خیابان‌ها مورد استفاده قرار داد. گریتینگ یا صفحات مشبک با سازه های  فلزی، گریتینگ گالوانیزه، گریتینگ استیل، گریتینگ آلومینیوم و گریتینگ کامپوزیت از جمله محصولات مختلف شرکت‌های سازنده گریتینگ هستند.

شرکت‌های سازنده گریتینگ

همانطور که گفتیم گریتینگ امروزه در سراسر جهان کاربردهای وسیعی یافته است از این رو تعداد شرکت‌های پدیدآوردنده گریتینگ به طور پیوسته در حال افزایش است در ادامه با مهمترین شرکت‌های تولیدکننده گریتینگ آشنا خواهیم شد.

 

Slipnot

یکی از شرکت‌های تولیدکننده گریتینگ که این پوشش‌ها را با بهترین کیفیت و مقاومت تولید کرده و در اختیار کاربران قرار می‌دهد شرکت Slipnot می‌باشد. این شرکت به طور کلی به ساخت این محصولات اختصاص دارد. انواع محصولات در این شرکت ساخته شده و برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

Nucor Grating

یکی دیگر از شرکت‌های تولید کننده گریتینگ Nucor می‌باشد که انواع گریتینگ ها را در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف با استفاده از مواد اولیه متفاوت تولید می‌کند. گریتینگ های تولید شده توسط این شرکت برای استفاده در انواع ساختمان‌ها مناسب می‌باشد.

Direct Metals Company

این شرکت پدیدآوردنده گریتینگ نیز گریتینگ های مقاوم را برای بخش‌های صنعتی و دریایی تولید می‌کند. این شرکت دارای گواهینامه استاندارد ISO9001:2008 می‌باشد و انواع گریتینگ های تولید شده در این شرکت بادوام هستند.

Brown_Campbell Company

این شرکت نیز از سال ۱۹۵۲ در حال تولید گریتینگ های مقاوم و باکیفیت با قیمت ایده آل هستند.

شرکت پدیدآوردنده گریتینگ

یک شرکت پدیدآوردنده گریتینگ باید دارای گواهینامه بین المللی از سازمان امنیت و کیفیت باشد. این شرکت همچنین باید به آزمایشگاه‌های مختلف مجهز باشد تا بتواند به راحتی مواد اولیه در ساخت گریتینگ، تجهیزات مورد استفاده در تولید گریتینگ، طراحی‌های مورد استفاده در ساخت آن‌ها و در نهایت فرمول و فرآیند ساخت آن را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد. به طور کلی می‌توان گفت در طول فرآیند تولید گریتینگ باید آزمایشات مختلف انجام گیرد تا از دوام و کیفیت محصولات تولید شده مطمئن شویم.

یک شرکت تولیید کننده  گریتینگ همچنین باید از متخصصین در صنایع مختلف برای تولید محصولات خود استفاده نماید. به طور مثال می‌توان گفت یک شرکت پدیدآوردنده گریتینگ به متخصصین در زمینه شهرداری، انرژی، ارتباطات مخابراتی، متخصصین در بخش گازرسانی جهت تولید محصولات باکیفیت و با دوام نیاز دارد. خدماتی که نیروهای کاری در صنعت تولید گریتینگ باید خدمات مختلفی از جمله انجام پژوهش‌های مختلف روی محصولات موجود در بازار و تجزیه و تحلیل کردن پژوهش‌های انجام گرفته، ایجاد طراحی‌های جذاب جهت تولید گریتینگ، نمونه برداری و بررسی‌های نمونه‌های تولید شده را ارائه دهند. توانایی تولید محصولات گریتینگ در برخی از شرکت‌های صانع(تولید کننده) گریتینگ به ۲۰۰ft در ۱۵ روز می‌رسد.