فروش گریتینگ گالوانیزه در اراک + [قیمت روز گریتینگ]

آنچه در این محتوا می خوانید

فروش گریتینگ یا صفحات مشبک به ویژه از نوع گالوانیزه  عبارتند از مجموعه خدماتی که برای مصارف صنعتی و پروژه های ساختمانی به پیمانکاران و مهندسان ارائه می شود تا بتوانند صفحات گریتینگ مورد نیاز را متناسب با نیاز خود خریداری کنند. انواع گریتینگ ساخته شده از جنس های مختلف در بازار موجود می باشند. هر یک از این صفحات دارای یک مشخصات فیزیکی و مکانیکی هستند که آنها را برای شرایط عملیاتی ویژه مناسب ساخته است. خدمات فروش گریتینگ فایبرگلاس و سایر گریتنگ های ساخته شده از مواد اولیه پلاستیکی و ورق های فولادی گالوانیزه، ساده ترین نمونه از خدمات فروش صفحات گریتینگ می باشند.

همانطور که می دانید یک صفحه گریتینگ شامل میله ها یا تیغه های باریک با ضخامت مشخص است که به صورت شبکه مانند در کارخانه تولید می شود. صفحات گریتینگ را در شکل ظاهری به صورت یک صفحه شطرنجی مانند با حفره هایی در ابعاد مختلف در صنعت مشاهده کرده اید. در حقیقت، آنچه خدمات فروش گریتینگ گالوانیزه، پلاستیکی یا فایبرگلاس را تحت تاثیر قرار می دهد، ضخامت صفحات مشبک و اندازه سوراخ های گریتینگ است. برخی از صفحات، دارای حفره های فشرده تری هستند و برای کاربرد هایی که استحکام بالاتری را طلب می‌کنند، طراحی شده اند. آن دسته از صفحات گریتینگ فلزی که از تیغه های مقاوم فولاد گالوانیزه با ضخامت بالا ساخته می شوند نیز برای تحمل بار فشاری بیشتر مناسب هستند.

 

فروش گریتینگ در تهران

 

فروش گریتینگ در تهران

تهران به عنوان یکی از شلوغ ترین شهر های کشور، دارای پروژه های ساختمانی و عمرانی زیادی است. از طرف دیگر، مناطق صنعتی در تهران و حومه شهر در تعداد زیاد در حال فعالیت هستند. اکثر این صنایع به نوعی به خدمات فروش صفحات مشبک در تهران نیاز خواهند داشت. خرید صفحات گریتینگ ایمنی و یا نصب شبکه ها در سیستم های زهکشی، نصب در معابر عبور و یا ساخت پل ها و پلکان هاریال برخی از نمونه های کاربردی در شهر تهران هستند.

بسته به نیاز مشتریان، قیمت گریتینگ فایبرگلاس، گالوانیزه یا پلاستیکی متفاوت خواهد بود. با استفاده از نمایندگی های مجاز گریتینگ فروش تهران، مشتریان به راحتی می توانند به لیست ‌قیمت گریتینگ دسترسی داشته باشند و خرید خود را با توجه به وزن شبکه ها و نیاز خود انجام دهند. مجموعه تخصصی …… نیز یکی از نمایندگی‌های فروش صفحات مشبک در تهران است که در این زمینه توانسته است رضایت مندی مشتریان را برای تامین انواع صفحات گریتینگ جلب نمایند. محصولات این شرکت با کیفیت بالا و دریافت تمام استانداردهای صنعتی، طراحی و در اختیار مشتریان قرار گرفته است. برای دریافت قیمت روز گریتینگ و مشاوره خرید می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

 

فروش صفحات مشبک ایمنی

یکی دیگر از خدماتی که در حوزه فروش صفحات مشبک پلاستیکی یا فلزی در صنعت ارائه می‌شود، استفاده از صفحات مشبک برای افزایش ایمنی مکان ها می باشد. به این نوع صفحات، گریتینگ ایمنی گفته می شود. اثر گریتینگ های ایمنی از نوع صفحات گریتینگ فلزی هستند. صفحات گریتینگ فلزی به عنوان یک سطح ایمنی در معابر با خطر بیشتر، مورد استفاده قرار می گیرند.

صفحات گریتینگ فلزی که در محل نصب می شوند از خطرات مربوط به سقوط اجسام و حوادث برای عابرین پیاده جلوگیری می کنند و تردد وسایل نقلیه از روی چاه ها و گودال ها را ساده تر می سازند. این صفحات مشبک را با این کاربرد ایمنی در پروژه های عمرانی و ساختمان سازی و همچنین نصب بر روی چاله های موجود در معابر عمومی مشاهده کرده‌اید. کاربرد گسترده خدمات نمایندگی فروش صفحات مشبک در اصفهان، تهران و مشهد با قیمت مناسب در دسترس مشتریان قرار دارند.

یکی دیگر از کاربردهای گریتینگ ایمنی فلزی، نصب در سیستم های زهکشی برای سهولت عبور جریان هوا می باشد. این کار موجب می شود از طغیان آب یا رواناب ها در محل خاص جلوگیری گردد. شرکت سازنده گریتینگ با در نظر گرفتن وزن گریتینگ و قیمت آنها، صفحات مشبک، بادوام و مقاومت بالا را برای تمام کاربردهای صنعتی و ایمنی طراحی می کند. از انواع ورق گریتینگ پلیمری، پلاستیکی، فایبرگلاس، فولاد گالوانیزه، فولاد کربنی و فولاد آلیاژی برای ساخت انواع گریتینگ ایمنی با سوراخ های مختلف استفاده می شود.

 

قیمت روز گریتینگ

قیمت روز گریتینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین عامل مهم، وزن گریتینگ ها است. دومین عامل مهم که قیمت گریتینگ پلیمری، فایبرگلاس، پلاستیکی و گالوانیزه را تحت تاثیر قرار می دهد در حقیقت، فاصله بین تیغه ها یا میله ها است. این فاصله، تعیین کننده شکل سوراخ های صفحات مشبک می باشد. هر چه این سوراخ ها بزرگ تر و ضخامت تیغه ها بیشتر باشد، استحکام گریتینگ بالاتر است و برای کاربردهای سخت تر و سنگین تر طراحی شده اند.

قیمت گریتینگ پلاستیکی با سوراخ های ریزتر و ضخامت شبکه ‌های کمتر، نسبت به گریتینگ های فلزی کمتر است. در منابع استاندارد، فاصله میان هر یک از شبکه های گریتینگ، ضخامت، طول و عرض ورقه های گریتینگ بر حسب اینچ بیان می شود، بنابراین اگر قصد استفاده از خدمات فروش صفحات مشبک اصفهان، تهران یا مشهد را دارید، حتماً ابعاد و اندازه های خود را از اینچ به سانتی متر یا متر تبدیل کنید.

 

صفحات گریتینگ

آن دسته از صفحات گریتینگ که فاصله میان تیغه ها یا میله های آن کمتر است و از تیغه های فولاد کربنی فولاد گالوانیزه یا تیغه ‌های آلومینیومی ساخته شده‌اند، اغلب برای کفپوش های صنعتی به کار می روند. این صفحات مشبک، نسبت به وزن خود دارای سطح بالاتری هستند؛ بنابراین بدون نیاز به خدمات تعمیرات و نگهداری بیشتر، در پروژه های کفپوش مورد استفاده قرار می گیرند. گسترده بودن پروژه های عمرانی، ضرورت استفاده از خدمات فروش صفحه های مشبک گونه در تهران یا فروش سازه های مشبک در مشهد و سایر شهرها را آشکار می سازد.

 

انواع صفحات مشبک

برخی دیگر از انواع صفحات گریتینگ در شبکه های خود به صورت مورب دارای تیغه های جوشکاری شده هستند. این ویژگی برای گریتینگ گالوانیزه قابل مشاهده است. بر همین اساس، انواع ورق گریتینگ را با کدهای مخصوص نشان گذاری می کنند تا موقع خرید، فرایند فروش صفحه های مشبک با سهولت بیشتری انجام شود.
یکی دیگر از مواردی که کاربردهای گسترده خدمات نمایندگی فروش گریتینگ را با اهمیت، جلوه می دهد، ضرورت جوشکاری برخی از صفحات گالوانیزه برای ایجاد شکل خاص در کاربردهای متنوع می باشد. لازم است برخی از صفحات به صورت ویژه به یکدیگر متصل شوند، بنابراین نوع صفحات و ویژگی های مکانیکی و فیزیکی آن در حقیقت باید قبل از شروع به جوشکاری به طور صحیح انتخاب شود.

 

بیشترین کاربردهای صفحات مشبک

بیشترین کاربرد گریتینگ گالوانیزه(یا شبکه های فولادی) در محل هایی است که فشار و استحکام زیاد نیاز می باشد. این نوع شبکه های فولادی معمولا از اتصال تسمه در تسمه،تسمه در نیم تسمه و یا تسمه در در میلگرد تولید می گردد. شبکه های فولادی گالوانیزه یا گریتینگ های گالوانیزه یکی از مرسوم ترین شبکه های فولادی است که در پلت فرم ها ،پوشش کانال ها و راه پله های صنعتی به کار می رود. به طور معمول سازندگان گریتینگ جهت ساخت و ایجاد گریتینگ ، از تسمه های کوپل استفاده می نمایند.

نوع جنس و مواد به کار رفته جهت ساخت گریتینگ با استفاده از این تسمه ها ، st37 می باشد. پس از برشکاری و جوشکاری و مونتاژ به وسیله گالوانیزه گرم آبکاری می گردد. در صورتی که مشتری بخواهد گریتینگ تولید شده با مواد استنلس استیل پوشانده شده که دیگر به پوشش گالوانیزه ندارد. در این راستا شرکت مهندسی رهبان فاخر ساعی جهت فروش گریتینگ گالوانیزه در اراک ، استان مرکزی و کل کشور آماده همکاری با مشتریان ،صنعتگران جهت تهیه انواع گریتینگ گالوانیزه ، فلزی و کف پله می باشد.

 

خدمات تخصصی شرکت رهبان فاخر ساعی

  • تولید و فروش گریتینگ به صورت پله ، گریتینگ با پوشش گالوانیزه گرم در طرح ها و اندازه های مختلف
  • تولید گریتینگ به صورت های تسمه در تسمه ، تسمه در نیم تسمه ، تسمه در میلگرد و انواع پله بدون محدودیت در شکل و اندازه هندسی
  • ساخت و تولید انواع راه پله،پله فرار و پله های  اضطراری
  • تولید پله های دسترسی،راهروها،پاگرد،پلکان  از جنس گریتینگ فلزی و گالوانیزه
  • تولید انواع پلت فرم  با پوشش های  گریتینگی
  • تولید انواع راه پله های صنعتی به صورت گالوانیزه یا پوشش رنگ صنعتی با کیفیت بالا
  • فروش گریتینگ گالوانیزه در اراک ، استان مرکزی و کل کشور با بهترین وزن و مشخصات فنی و تحویل در کمترین زمان ممکن

جهت ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸ تماس بگیرید

مشتری گرامی لطفا جهت ثبت سفارش خرید این محصول از طریق شماره همراه زیر اقدام نمایید.

در صورتیکه که با موبایل یا تبلت این محتوا را مشاهده می فرمایید دکمه زیر را با دست مبارکتان لمس نمایید

باتشکر بخش فروش شرکت رهبان فاخر ساعی در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *