جدول گریتینگ و نکات مربوط به آن | شرکت اراک گریتینگ

محاسبه وزن گریتینگ همیشه برای مصرف کنندگان بسیار مهم است زیرا با توجه به وزن گریتینگ قیمت این سازه ها معین می شود.جدول وزن گریتینگ یکی از پرکاربردترین موارد در محاسبه قیمت آن است. با استفاده از این جدول می توان با توجه به نوع گریتینگ قیمت آن را معین و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. اما اولین نکته مهم در خرید گریتینگ این است که بدانید این نوع سازه ها برای چه کاری بیشتر استفاده می شوند. گریتینگ نوعی صفحات مشبک است که از متریال های مختلفی تولید می شوند. نام گریتینگ هم بر اساس جنس ماده مصرفی مشخص می شود. مانند: گریتینگ فلزی، گریتینگ گالوانیزه، گریتینگ استیل و گریتینگ کامپوزیت.

 

جدول گریتینگ

جدول گریتینگ

امروزه استفاده از انواع گریتینگ در اکثر مکانها متداول شده است. سهولت در استفاده و راحتی در نصب از مهمترین مواردی است که استفاده از این محصول را مورد توجه مصرف کنندگان قرار داده است. اما مصرف کنندگان باید هنگام سفارش گریتینگ مورد نظر به بعضی از موارد آگاهی داشته باشند تا بتوانند نوع گریتینگ مورد نیاز خود را به راحتی سفارش داده و تهیه نمایند. از مواردی که در خرید گریتینگ بسیار مهم است این است که گریتینگ مورد نظر را در چه مکانی مورد مصرف قرار میدهند. یا این که گریتینگ را برای چه کاری می خواهند. مثلا برای راه پله مورد استفاده قرار می گیرد یا برای پوشش کف سالن رنگ. بر اساس این که گریتینگ برای چه مکانی و یا چه نوعی و یا چه پوششی باشد قیمت گذاری گریتینگ انجام می شود.

جدول وزن گریتینگ

بر اساس یک سری از استاندارد ها که شرکت های تولید کننده این نوع محصولات باید رعایت کنند یک جدول وزن گریتینگ وجود دارد که قیمت گریتینگ را محاسبه می نمایند. جدول گریتینگ به مصرف کننده این امکان را می دهد تا به راحتی طبق یک سری اطلاعات که در این جدول وارد می کنند بتوانند قیمت گریتنیگ مصرفی خود را محاسبه کنند و سپس اقدام به سفارش و خرید نمایند.در سایت شرکت های تولید کننده گریتینگ چدول وزنی گریتینگ موجود است. شما مصرف کنندگان عزیز هنگام تهیه گریتینگ می توانید با کمک این جدول گریتینگ قیمت محصول خود را محاسبه نمایید.

 

وزن گریتینگ

در بعضی از مواقع مصرف کنندگان محدودیت استفاده از وزن گریتینگ دارند و نمی توانند گریتینگ مصرفی خود را بیشتر از ورن معینی استفاده نمایند. در این مواقع می توان با استفاده از جدول گریتینگ و نوع گریتینگ سفارش داده شده بیشترین کاربری ممکن را از گریتینگ خود داشته باشند. نکته مهم در هنگام استفاده از جدول گریتینگ برای به دست آوردن وزن گریتینگ و محاسبه قیمت آن این است که بدانید گریتینگ شما از چه نوع متریالی ساخته شده است. 

ضخامت و نوع تسمه های به کار رفته در گریتینگ از چه نوعی است و یا این که آیا گریتینگ مصرفی شما دارای پوشش است. در این موارد باید دقت زیادی شود زیرا در هنگام پوشش کردن گریتینگ بر وزن گریتینگ افزوده می شود. باید بدانید پوشش گریتینگ شما از چه نوعی است زیرا هر کدام از پوشش ها چگالی و وزن معینی دارند. با استفاده از جدول گریتینگ شما می توانید به راحتی گریتینگ دلخواه خود را سفارش داده و با به دست آوردن دقیق وزن آن قیمت گریتینگ سفارشی خود را نیز محاسبه نمایید.

 

شرکت رهبان فاخر ساعی

شرکت رهبان فاخر ساعی یک شرکت تولید کننده انواع گریتینگ در طرح و جنس های مختلف است. با مراجعه به سایت شرکت رهبان فاخر ساعی می توانید با استفاده از جدول گریتینگ قیمت محصول مورد نظر خود را محاسبه نمایید. این شرکت در نظر دارد که انواع دیگری از گریتینگ را به تولید رسانده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. اگر شما هنگام محاسبه وزن گریتینگ سفارشی خود دچار مشکل شدید می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل نموده و این مشکل را برطرف نمایید. توجه به این نکته که قیمت انواع گریتینگ تولید شده توسط شرکت رهبان فاخر ساعی بسیار نسبت به انواع مشابه مناسب تر است به شما در انتخاب این شرکت برای سفارش گریتینگ کمک زیادی می کند.

کد مطلب : ۱۳۹۸/۰۸/۰۸/۱۴۹۸۵