شرکت گریتینگ شامل سازنده گریتینگ + معرفی شرکت ها

  • تاریخ انتشار : 2019/11/03
  • نظرات : ۲دیدگاه

شرکت گریتینگ اراک گریتینگ یکی از شرکت‌های فعال درزمینهٔ تولید گریتینگ گالوانیزه و فلزی می‌باشد که به دلیل ارائه محصولات باکیفیت و باقیمت مناسب بسیار موردتوجه قرارگرفته است. ازجمله شرکت‌های دیگری که در این زمینه فعالیت دارند می‌توان به شرکت رهبان فاخر ساعی و گریتینگ اراک اشاره کرد.گریتینگ از فایبرگلاس و به شکل مشبک ساخته می‌شود که ازجمله ویژگی‌های آن می‌توان به استحکام زیاد، توانایی عبور نور و هوا و… اشاره کرد. گریتینگ فلزی یکی از انواع پرکاربرد گریتینگ می‌باشد که می‌توان از آن در ساخت راه‌پله‌ها، پیاده‌روها و بسیاری از موارد دیگر استفاده کرد.

گریتینگ گالوانیزه یکی دیگر از انواع گریتینگ می‌باشد که در ساختار آن‌ها از فولاد کربن، فولاد آلومینیوم و استیل ضدزنگ استفاده‌شده است. استفاده از این نوع گریتینگ در بسیاری از صنایع، به علت به‌صرفه بودن آن بسیار مورداستفاده می‌باشد. قیمت هریک از مواردی که در بالا توضیح داده شد با توجه به جنس، مقاومت، اندازه و وزن آن متفاوت می‌باشد. گریتینگ دارای انواع مختلفی است که دو مورد از آن‌ها یعنی گریتینگ گالوانیزه و گریتینگ فلزی یکی از پرکاربردترین‌ها در صنایع مختلف می‌باشند. مواد سازنده‌ای که در ساختار گرتینگ ها شرکت دارند باعث دوام و استحکام بالایی در آن‌ها خواهند شد که برای تهیه هرکدام از این دو نوع گریتینگ می‌توانید به وب‌سایت شرکت گریتینگ اراک گریتینگ مراجعه نمایید.

 

معرفی شرکت های تولید گریتینگ

 

شرکت تولید صفحات مشبک سازی رهبان گریتینگ

یکی از انواع مختلف کمپانی تولید صفحات مشبک که درزمینه تولید گریتینگ فلزی و گالوانیزه با بهترین مواد سازنده فعالیت دارد کمپانی تولید صفحات مشبک سازی اراک گریتینگ می‌باشد. گریتینگ گالوانیزه تولیدشده توسط این شرکت دارای مقاومت شیمیایی بالایی می‌باشد و تحمل بالایی نیز دارد ازاین‌رو بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد. از دیگر محصولاتی که توسط این کمپانی تولید صفحات مشبک تولید می‌شوند می‌توان به گریتینگ فلزی اشاره کرد. از این نوع گریتینگ ها در ساختار راه‌پله‌ها، پیاده‌روها و… بسیار استفاده می‌کند. اتصالاتی که در ساختار این نوع از گریتینگ ها وجود دارند به‌وسیله جوشکاری و استفاده از بست ها توسط کمپانی تولید صفحات مشبک انجام می‌گیرد. برای ارتباط و تنوع محصولات ارائه‌شده می‌توانید به وب‌سایت کمپانی تولید صفحات مشبک رهبان گریتینگ (www.Rahbanco.com)مراجعه نمایید.

شرکت تولید صفحات مشبک سازی رهبان فاخر ساعی

از شرکت‌های دیگر فعال درزمینهٔ تولید گریتینگ می‌توان به کمپانی تولید صفحات مشبک رهبان فاخر ساعی اشاره کرد که انواع گریتینگ ازجمله گریتینگ فلزی، گریتینگ گالوانیزه، گریتینگ فایبرگلاس، گریتینگ کامپوزیتی را با استانداردهای جهانی به مشتریان خود ارائه خواهد کرد. از ویژگی‌های محصولات تولیدشده توسط این کمپانی تولید صفحات مشبک می‌توان به مواردی مثل باکیفیت بودن، هزینه پایین آن‌ها، زیبایی و مقاومت بالای گریتینگ های آن اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از تنوع محصولات می‌توانید به وب‌سایت کمپانی تولید صفحات مشبک مراجعه نمایید.

 

کمپانی تولید صفحات مشبک فلات گریتینگ اراک

کمپانی تولید صفحات مشبک اراک یکی دیگر از شرکت‌های فعال درزمینهٔ گریتینگ می‌باشد. از محصولات ارائه‌شده توسط این شرکت می‌توان به انواع گریتینگ و سازه‌های فلزی اشاره کرد که تاحد زیادی نیاز مشتریان خود را در این زمینه‌ها برطرف کرده است. از وجه تمایز این شرکت با دیگر شرکت‌ها می‌توان به استفاده از مواد خام باکیفیت در ساخت محصولات خود و مدت‌زمان کم تحویل محصول اشاره کرد. برای ثبت سفارش و دریافت قیمت محصولات تولیدشده توسط این کمپانی تولید صفحات مشبک می‌توانید به وب‌سایت این شرکت(www.Gratingsaz.com) مراجعه نمایید.

کد مطلب : ۱۳۹۸/۰۸/۱۲/۱۴۵۳۵