قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک

قیمت گریتینگ ها به ویژه گریتینگ گالوانیزه  بر اساس نوع، ابعاد، مواد اولیه و متریال های استفاده شده دسته بندی می‌شوند. نوع فلزیان برای محیط‌های ضد زنگ بر اساس نوع استیل ارزیابی می‌شود، نوع کامپوزیتی و پلیمری این محصول در طرح و ابعاد مشخص و با وزن‌های متنوعی طراحی می‌شود. گریتینگ های فایبرگلاس به دلیل انعطاف زیاد و تحمل مقاومت زیاد معتبر هستند و همینطور استفاده از جنس گالوانیزه  از دیگر عوامل مؤثر در قیمت نهایی گریتینگ محسوب می‌شود.گریتینگ یک شبکه یکپارچه به هم متصل است که در جنس و کاربردهای متنوع تولید و عرضه می‌شود.

 

قیمت گریتینگ گالوانیزه

 

قیمت انواع گریتینگ

آنچه در تعیین قیمت نهایی انواع  گریتینگ بسیار اهمیت دارد وضعیت جنس به کار رفته و کاربرد محصول است. در این راستا بسیار مهم است که انواع گریتینگ ها به طور دقیق ارزیابی شود. یک نوع از گریتینگ ها فلزی هستند که پرکاربردترین محسوب می‌شوند. این گزینه در صنایع گوناگونی استفاده می‌شود. برای تولید گریتینگ فلزی از تسمه‌های آهنی استفاده می‌شود و مشخص است که قیمت گریتینگ فلزی وابسته به قیمت مواد اولیه در ساخت تسمه‌های آهنی است. این مدل از گریتینگ ها از نظر قیمت به نسبت سایر گزینه‌ها ارزانتر هستند و به دلیل مقرون به صرفه بودن بسیار استفاده می‌شوند.

در انواع گریتینگ های فلزی از پوشش‌های خاصی استفاده می‌شود که اهمیت زیادی در قیمت انواع گریتینگ دارد. متریال های استفاده شده در این محصول بر روی مقاومت آن تأثیر مستقیم می‌گذارد و سبب می‌شود که آهن در برابر رطوبت و آب زنگ زدگی دیرهنگامی داشته باشد بنابراین یکی از عواملی که در قیمت انواع گریتینگ فلزی تأثیرگذار است نوع متریال فلز به کار رفته خواهد بود. استفاده از پوشش‌های آن مقاوم باشد از اهمیت زیادی برخوردار است و گالوانیزه یک انتخاب خوب و کاملاً هوشمندانه محسوب می‌شود. که در نهایت به ساخت و تولید انواع گریتینگ گالوانیزه ختم می شود.

 

قیمت روز گریتینگ گالوانیزه ، فایبرگلاس و …

تفاوت قیمت انواع شبکه های توری مانند یا همان صفحات مشبک مربوط به مواد اولیه و متریال استفاده شده در آن است یکی از مدل‌هایی که در این زمینه بسیار دیده می‌شود استفاده از مواد اولیه آلومینیوم است که موجب تولید گریتینگ آلومینیومی می‌شود. از نظر قیمت گریتینگ های آلومینیومی گرانتر از سایر گزینه‌ها هستند این موضوع از چندین حیث قابل ارزیابی است. در این محصول از لومینیوم هایی استفاده می‌شود که در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند و این روال سبب می‌شود که در جذب آلودگی نیز محفوظ بمانند. جذب آلودگی آلومینیوم به نسب فلز بسیار کمتر است و استفاده از محصول در محیط‌های پروژه‌ای که رطوبت و آب زیاد در آن دیده می‌شود بلامانع خواهد بود.

یکی از دلایلی که قیمت روز گریتینگ های آلومینیومی به نسبت فلزی بالاتر است نحوه ساخت و طراحی این محصول است که نیاز به مهارت بالایی دارد. محصول تولید شده توسط کارشناسان کنترل می‌شود و کنترل در وضعیت کیفی صورت می‌گیرد و پس از آن امادگی برای نصب اعلام می‌شود. رعایت استانداردهای اولیه در گریتینگ از عوامل بسیار پر اهمیتی محسوب می‌شود که در طراحی این محصولات به کار گرفته می‌شود. قیمت گریتینگ های آلومینیومی بر اساس ابعاد آنها نیز رده بندی مشخصی دارد.

 

قیمت گریتینگ استیل

گریتینگ استیل در انواع مختلف در مدل‌های تسمه در تسمه، تسمه در میلگرد و تسمه در نیم تسمه طراحی شده است، هر یک از گزینه‌ها دارای قیمت مخصوص به خود هستند. استفاده از استیل‌های ضد زنگ سبب می‌شود که طول عمر محصول در برابر محیط‌هایی که دارای رطوبت زیاد و بخار هستند، حفظ شود. از گریتینگ در صنایع غذایی و داروسازی و به طور کلی در صنایعی که از نظر شیمیایی بسیار قوی هستند استفاده می‌شود. مبرهن است که جنس استیل به کار رفته در این محصول باید به صورتی باشد که بتوان از آن در محیط‌های حساس استفاده نمود.

اگر دقت کرده باشید از این جنس برای تولید راه پله‌های فلزی نیز استفاده می‌شود و کف پله از گریتینگ و همینطور پاگردها از گریتینگ استیل استفاده شده نا فضای ایمن مورد نظر فراهم شود. ابعاد گریتینگ و همینطور قطر طولی که لا به لای لبه‌های داخلی در نظر گرفته می‌شود یکی از عوامل تعیین قیمت است که به طور کلی می‌تواند نرخ محصول نهایی را تغییر دهد. استفاده از قطرهای طولی کم از کیفیت نهایی محصول می‌کاهد و این روند سبب می‌شود که طول عمر مورد نظر دیده نشود. قیمت ارزان گریتینگ استیل لزوماً دلیل بر کیفیت بد آن نیست اما بهتر است کنترل کیفی در ابعاد مختلفی ارزیابی شود.

 

قیمت گریتینگ پلیمری

گریتینگ های پلیمری به دلیل داشتن خواص فوق العاده خود در مکان‌هایی که نیاز به محصول با مقاومت بالا اما وزن سبک هستند استفاده می‌شود. پلیمر جنسی است که وزن مختلفی دارد و تنوع وزن یکی از برگ برنده در این محصول محسوب می‌شود. استفاده از گریتینگ پلیمری بیشتر در قطعاتی نظیر نرده و هندریل و همینطور ساده‌های باربری نبشی استفاده می‌شود. این محصول برای دکل‌های فشار قوی یک جنس بسیار عالی است و همینطور در پوشش کف و حصارهای نما نیز استفاده می‌شود.

طول عمر محصول زیاد است و قیمت گریتینگ پلیمری نیز بر اساس نوع پلیمر به کار رفته در آن تعیین می‌شود. این محصول دارای خواص متفاوتی است و در صنایع متنوعی کاربرد دارد.در صورتی که نیاز به محصولاتی در بلند مدت باشد گریتینگ پلیمری بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. پلیمر یک جنس فشرده شده بر اساس متریال های ضد زنگ است که می‌تواند وزن زیاد سازه را سرشکن نماید و این یعنی طول عمر سازه ایجاد شده در نهایت بیشتر خواهد بود. ظرفیت تولید سالانه گریتینگ های پلیمر زیاد است و این موضوع سبب می‌شود که طول دوره ساخت پروژه نیز کاهش چشمگیری داشته باشد.

 

قیمت گریتینگ فایبرگلاس

کار در محیط‌های اسیدی با گریتینگ بسیار دشوار است و در این مسیر آنچه اهمیت زیادی دارد مقاومت و طول عمر بالا خواهد بود. استفاده از جنس گریتینگ در این راستا مقاومت چند برابری به نسبت سایر انواع گریتینگ ایجاد می‌کند به طوری که می‌توان از آن برای هر نوع محیط آسیب زننده استفاده نمود. گریتینگ فایبرگلاس در برابر رطوبت بیش از حد عملکرد درستی دارد، واکنش آن در محیط‌های اسیدی بسیار کم بوده و همینطور در شرایط بسیار بد جوی نیز به نسبت سایر انواع گریتینگ ها کیفیت بهتری دارد.

یکی از امتیازهای بسیار مهم در گریتینگ فایبرگلاس که در قیمت آن نیز تأثیرگذار است انعطاف خوبی است که سبب می‌شود از خورده شدن و شکستن در برابر ضربه و شرایط بد جلوگیری شود. در تعیین قیمت گریتینگ فایبرگلاس از الیاف‌های کامپوزیتی استفاده می‌شود که به صورت فشرده شده در کنار هم قرار گرفته‌اند، این الیاف سبب مقاومت زیادی می‌شود. از گریتینگ های فایبرگلاس در رنگ‌ها و مدل‌های متنوع طراحی می‌شود که همگی عواملی بر قیمت این کشور محسوب می‌شود. ظاهر زیبای فایبرگلاس از عوامل مهم قیمت گذاری است به طوری که در محیط‌های شیک با پتانسیل تجارتی زیاد گزینه‌ای کاملاً بی نظیر خواهد بود.

 

قیمت گریتینگ کامپوزیت

گریتینگ ها شبکه‌ای هستند که با توجه به کاربرد و محیط پروژه در طرح‌های متنوع ساخته می‌شود. استفاده از مواد اولیه در این محصولات نیز بر اساس نوع نیاز ارزیابی می‌شود. استفاده از گریتینگ کامپوزیتی بیشتر در فضای پانل‌های حفاظتی و همینطور پلکان‌ها و کف پوش‌ها استفاده می‌شود، از جنس کامپوزیتی در کانال‌های شهری و یا صنعتی نیز استفاده می‌شود.پلیمر جنس بسیار عالی برای سقف‌های کاذب است و همینطور در فضای نورگیری‌های ساختمانی نیز استفاده می‌شود.

گریتینگ کامپوزیتی در مدل‌های قالبی و یکپارچه و یا متشکل از یک سری پروفیل‌های T شکل طراحی شده‌اند که هر یک دارای ساختار داخلی مخصوص به خود هستند.استفاده از الیاف پلیمر در مدل‌های مشبک سبب می‌شود که محصول نهایی بسیار یکپارچه شود و این موضوع سبب ایجاد یک فضای استحکام دو جهته خواهد بود. قیمت گریتینگ های کامپوزیتی در مدل‌های پالترود که با استفاده از یک سری الیاف‌های T شکل طراحی شده‌اند کمی گرانتر است. این محصولات ظرفیت تحمل بار بالایی دارند و در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند. استفاده از سایزهای متنوع در این محصولات توانسته به کاربرد بیشتر آن بیافزاید.

 

قیمت گریتینگ گالوانیزه گرم

گریتینگ های گالوانیزه بسیار پرطرفدار هستند. این گزینه در شرایطی است که از گریتینگ فلزی استفاده شده و قرار است که از روکش با جنس گالوانیزه بر روی آن استفاده شود. یکی از دلایل اهمیت این محصول مقاومت بیش از حد آن در برابر رطوبت و آب است و زنگ زدگی به حداقل می‌رسد. وقتی از زنگ زدگی تسمه‌ها جلوگیری شود به طور کلی عمر محصول مورد نظر چند برابر شده و در نهایت کاربرد آن نیز چند برابر است.

پس از ساخته شدن گریتینگ ها، نیاز به وان بزرگی از گالوانیزه است که گریتینگ ها در آن غوطه ور می‌شوند و این ماده به همه قسمت‌های آن برخورد کرده و به نوعی یک کاور مجهز ایجاد می‌کند، در نهایت محصول ظاهری زیبا و مقاومت بالایی دارد و می‌تواند برای شرایط‌های بد جوی مورد استفاده قرار بگیرد. پس از این دوره نیاز به ارسال به سنگ زنی است و باید برجستگی‌های مورد نظر که در زمان آویزان بودن ایجاد شده است سنگ زده شود. محصول نهایی صاف و یکپارچه است. در قیمت گریتینگ گالوانیزه گرم کیفیت و زمان هر مرحله تأثیرگذار خواهد بود. نوع گالوانیزه استفاده شده از موارد بسیار مهم در قیمت گریتینگ است که گاهاً نادیده گرفته می‌شود.

 

قیمت هر متر مربع سازه های مشبک

قیمتی که برای هر متر مربع گریتینگ در نظر گرفته می‌شود بر اساس نوع آن ارزیابی می‌شود. گریتینگ الکتروفورج را در نظر بگیرید. این محصول به دلیل نوع تولید و همینطور نحوه اتصال تسمه‌های رابط آن یک مدل خاص است که به نظر گران قیمت می‌آید. یکی از دلایل گران بودن گریتینگ الکتروفورج استفاده از دستگاه‌های الکتروفورج برای تهیه این محصول است که این دستگاه خود دارای نرخ مشخصی است. این محصولات پس از برش و پانچ شدن تسمه‌های رابط نیاز به بررسی دقیق فاصله بین تسمه‌های رابط و باربر دارند که یکی دیگر از دلایل قیمت گریتینگ محسوب می‌شود.

دستگاهی الکتروفورج فشار مکانیکی زیادی وارد می‌کند و از نیروی الکتریسیته‌ای استفاده می‌شود که سبب می‌شود تسمه‌ها در داخل هم به طور دقیق ذوب شده و فرآیند جوش خوردن به طور دقیق ایجاد شود به این ترتیب محصول نهایی بهترین نوع اتصال را پوشش داده است. در قیمت هر متر مربع گریتینگ تمامی عوامل عنوان شده از جمله جنس مواد اولیه، دستگاه استفاده شده، برش زنی، نوع پانچ به کار رفته، وضعیت تسمه و رابط تسمه‌ها و همینطور فشار مکانیکی و نوع الکتریسیته موجود لحاظ می‌شود.

 

قیمت ورق انواع صفحات مشبک

قیمت انواع گریتینگ بر اساس پارامترهای مختلف ارزیابی می‌شود. مثلاً جنس پروفیل به کار رفته در محصول یکی از دلایل کاهش یا افزایش تعرفه است. ورق‌های سیاه با استفاده از مکانیزم رنگ مشخصی دسته بندی می‌شوند، ورق‌های فشرده شده دارای جنس مخصوص به خود هستند، ورق‌های گریتینگ پلیمر به دلیل وزن سبک قیمت گران‌تری دارند و ورق گریتینگ فلزی که خاصیت ضد زنگ دارد نیز بر اساس نوع ضد زنگ به کار رفته نرخ گذاری می‌شود. اتصال رابط‌ها و همینطور نوع تسمه‌ای که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد در قیمت نهایی گریتینگ تأثیر می‌گذارد.

 

لیست قیمت صفحات مشبک

مشخص است که قیمت صفحات مشبک ها به صورت دوره‌ای تغییراتی دارد که بر اساس نوع آن‌ها ارزیابی دقیق‌تری صورت می‌گیرد. فرض کنید که قرار است در مورد قیمت گریتینگ مضرس صحبت شود که با عنوان گریتینگ دندانه دار نیز در بازار به فروش می‌رسد. این محصول از نظر نوع متریال استفاده شده با سایر گزینه‌های توضیح داده شده تفاوتی ندارد اما تقسیم بندی در ظاهر و همینطور نحوه تولید آن سبب می‌شود که از نظر قیمت متفاوت از گزینه‌های قبل باشد بنابراین یکی از عوامل بسیار مهمی که باید دقت شود ظاهر و نحوه سر هم شدن محصول است.

در ادامه مثال گریتینگ مضرس می‌توان این محصول را در مدل‌های فلزی، گالوانیزه، آلومینیوم و فایبرگلاس نیز دسته بندی کرد که لیست قیمت هر یک با هم فرق دارد. استفاده از گریتینگ مضرس در مکان‌های لغزنده و لیز بیشتر است به خصوص مکان‌هایی که در معرض یخ زدگی توسط آب هستند نیاز است که از نوع دندانه دار استفاده شود که لغزندگی به حداقل برسد این محصول در نهایت با جدارهای بیرونی و برجسته خود یک مکانیزم ایده آل ایجاد می‌کند که در قیمت نهایی محصول تأثیر مشخصی می‌گذارد.

قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک

جهت استعلام قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک و استان مرکزی با شماره همراه ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸ سعید گنجه ای تماس حاصل فرمایید .

 

قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک

 

شرکت رهبان فاخر ساعی طراح و مجری ساخت و نصب انواع گریتینگ در استان مرکزی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب ، به اطلاع مشتریان گرامی می رساند که قیمت گریتینگ گالوانیزه را به صورت کلی استعلام یا سئوال نفرمایند.

 

زیرا که قیمت نهایی قیمت گریتینگ گالوانیزه به عوامل مختلفی مانند نوع گریتینگ ، اطلاعات فنی گریتینگ ، ضخامت گریتینگ استفاده شده ، مشبندی گریتینگ، نقشه ها و طراحی ساخت گریتینگ، میزان برش و عواملی دیگر بستگی دارد .

ضمنا به اطلاع می رساند واحد کنترل کیفی شرکت رهبان فاخر ساعی در کلیه مراحل فرایند تولید گریتینگ جهت جلوگیری و حل مشکلات احتمالی حضور فعال دارد.

 برخی از کارکرد این واحد کیفی ، کتترل ابعادی مواد به کار رفته ، آزمایش فیکسچرها در زمان تولید ، کنترل کیفی ابعادی و ظاهری گریتینگ بعد از تولید و همچنین کنترل کیفیت گالوانیزه و ضخامت سنجی گریتینگ می باشد.

واحد گریتنگ سازی شرکت رهبان فاخر ساعی  با بهره مندی از متخصصین  طراح و کادر فنی مجرب توانایی ساخت  انواع گریتینگ های فلزی و گالوانیزه  در مدل ها و اندازه های مختلف  را دارا می باشد.

این مجموعه تولیدی به دلیل تولید بالا گریتینگ توان ارایه و فروش انواع گریتینگ فلزی و گالوانیزه در خواستی کارفرمایان و مشتریان گرامی را با کمترین قیمت را دارا می باشد

از طرفی قیمت گریتینگ گالوانیزه به عوامل و پارامترهای ذیل بستگی دارد

۱-نوع گریتینگ به کار رفته به عنوان مثال تسمه در تسمه یا تسمه در نیم تسمه

۲-سایر موارد سفارش داده مشتری

 

مطالب مرتبط

ساخت گریتینگ گالوانیزه در اراک

جهت استعلام قیمت گریتینگ گالوانیزه در اراک و استان مرکزی با شماره همراه ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸ سعید گنجه ای تماس حاصل فرمایید.

 

تماس تلفنی با شرکت اراک گرینینگ