ساخت گریتینگ گالوانیزه در تهران و اراک با [مناسب ترین قیمت ] همراه با استاندارد

ساخت گریتینگ در کارخانه یک فرآیند ساده اما بسیار جذاب و جالب است. همانطور که می دانید گریتینگ ها عبارتند از صفحات مشبک که از جنس های فلزی یا پلاستیکی ساخته می شوند.مقاومت و دوام انواع گریتینگ و یا صفحات مشبک ، بسیار بالا است و به عنوان یک محصول ایده آل برای ساخت پلکان یا مسیرهای عبور در صنایع مختلف به کار می روند. در مراحل ساخت گریتینگ فلزی، یک روش جوش الکتریکی به طور متداول در کارخانه به کار می رود.

جوشکاری الکتریکی با عنوان آهنگری از طریق الکترودها نیز شناخته می شود و شامل یک فرایند ترمو الکتریک می باشد. در فرآیند ترموالکتریک برای ایجاد انواع صفحات مشبک فلزی، گرمای (حرارت) تولید شده از طریق جریان الکتریکی در شبکه گریتینگ جریان پیدا می کند. در یک دوره زمانی خاص و تحت شرایط کنترل شده، مسیر جریان حرارت از طریق فضای تزریق به قسمت‌هایی که قرار است جوشکاری شود وارد می گردد.

فرایند ترمو الکتریک برای طراحی و تولید  انواع شبکه های مشبک فلزی بدون هیچ گونه مواد افزودنی و تنها از روش جوشکاری انجام می گیرد. در طول فرآیند فوق، قسمت های فلزی از طریق دستگاه جوش و الکترود های آن به یکدیگر متصل می شود. فرایند جوشکاری با ذوب فلز در قسمت مورد نظر انجام می گیرد و در نهایت، شبکه‌های گریتینگ به یکدیگر متصل می‌شوند. در قسمت های بعدی با فرایند گریتینگ گالوانیزه بیشتر خواهیم آشنا خواهیم شد.

 

 

سفارش ساخت گریتینگ

سفارش طراحی و تولید صفحات مشبک شامل تولید انواع صفحات مشبک فلزی و پلاستیکی است که مطابق با نیاز مشتریان از طریق یک کارخانه تولید کننده فراهم می شود. در تمام مراحل سفارش، طراحی و تولید  انواع سازه های توری مانند یا همان صفحات مشبک  مورد نیاز برای کاربردهای مختلف، توجه به فاکتورهای متعددی ضروری می باشد. یکی از عوامل مهم در تولید صفحات مشبک ، توجه به نوع کاربری آن است. اگر قرار است صفحات مشبک در ساختمان ها و برای پی ریزی یا بتن ریزی طراحی شوند، باید از فولاد مقاوم با ضخامت مشخص تهیه گردد.

در مقابل، برای کاربردهایی که احتمال خوردگی و رسوب گرفتگی و واکنش های شیمیایی با سطح فلز وجود دارد، سفارش ایجاد انواع صفحات مشبک باید از نوع فایبرگلاس یا گریتینگ پلاستیکی ثبت شود. عامل مهم بعدی در طراحی و سفارش گریتینگ، توجه به ابعاد و مساحت مورد نظر است. استانداردهای تولید انواع صفحات مشبک برای انواع کاربری ها، ابعاد، ضخامت و مدل های مختلفی را تعریف می کند؛ بنابراین، قبل اقدام برای سفارش تولید انواع گریتینگ حرفه ای و صنعتی در اصفهان یا تهران، لازم است فضای مورد نظر را با کارخانه تولید کننده در میان بگذارید. در تمام عوامل فوق، قیمت نهایی سفارش تولید گریتینگ تهران و طراحی و تولید انواع گریتینگ در اصفهان و سایر مناطق، حائز اهمیت است.

 

ساخت گریتینگ گالوانیزه

ایجاد و تولید انواع صفحات مشبک گالوانیزه در کارخانه با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و با برنامه ریزی هوشمند، همراه با به کارگیری نرم افزارهای کنترل کننده فرایند طراحی گریتینگ انجام می گیرد. تمام فرایندهای طراحی و تولید انواع صفحه های مشبک گالوانیزه طبق برنامه های مدیریتی اجرا می شود؛ این امر در نهایت، منجر به تولید محصول با دوام و با کیفیت برای کاربردهای مختلف می گردد.

برای درک بهتر فرایند تولید انواع صفحات مشبک گالوانیزه در کارخانه به مراحل زیر دقت کنید:

  • مواد خام: ورق های فولادی گالوانیزه با توان کششی متفاوت و ابعاد مختلف به عنوان مواد خام برای کارخانه تولید انواع گریتینگ گالوانیزه به کار می روند.
  • تحت فشار: در مرحله بعدی، نوارهای فولادی در ماشین های مخصوص، تحت فشار قرار می گیرند تا به کارگیری آنها در طراحی و تولید  انواع گریتینگ ساده تر باشد.
  • ماشین پرس: نوارهایی که در مرحله قبلی تحت فشار قرار گرفته بودند با ابعاد مشخص به قسمت ماشین پرس منتقل می شوند؛ این ماشین ها قادرند نوارهای فولادی را به صورت صفحات مشبک درآورند.
  • فرایند جوشکاری: در مرحله بعدی، صفحه های مشبک تولید شده که از ماشین پرس خارج شده‌اند توسط کارگران و یا با استفاده از ربات های مخصوص جوشکاری با رعایت استانداردهای تولید انواع صفحه های  گالوانیزه به یکدیگر جوشکاری می شوند.
  • فرایند گالوانیزه داغ: پس از آنکه شبکه های فولادی از مرحله جوشکاری خارج شدند، فرآیند گالوانیزه داغ با رعایت استاندارد تولید صفحه های مشبک گالوانیزه به شماره EN ISO 1461 و DIN 50976 در محلول فلز روی گالوانیزه با حرارت بالا، غوطه ور می شود.

ساخت و تولید گریتینگ در تهران

مراحل تولید انواع سازه های مشبک در تهران در کارخانه های مجهز به فناوری های پیشرفته برای تولید انواع سازه ها و شبکه های مشبک انجام می گیرد.
تجهیزات پیشرفته برای طراحی و تولید گریتینگ فلزی و گریتینگ پلاستیکی در اختیار صنایع قرار دارد؛ بنابراین می‌توان مطمئن بود این محصولات با کیفیت بالا و کارایی فوق العاده به بازار عرضه می شوند. بسیاری از کارخانه های سازنده گریتینگ در اصفهان خدمات خود را به صورت سفارشی سازی به مشتری ارائه می دهند.

درصد زیادی از این کارخانه ها در قالب شرکت های صنعتی و بر بستر وب سایت های آنلاین محصولات خود را به فروش می رسانند. بنابراین با توجه به موارد فوق برای اطلاع از محصولات گریتینگ و خدمات حوزه صفحات مشبک در تهران می ‌توانید با شرکت رهبان فاخر ساعی در تماس باشید.

 

کارخانه تولید گریتینگ

به عنوان یکی از صنایع جذاب و کاربردی – تولید سازه های فلزی و پلاستیکی – شاید برای شما جالب باشد که بدانید در کارخانه تولید صفحه های مشبک گونه چه می گذرد! کارخانه تولید انواع صفحه های مشبک نیز مانند سایر کارخانه های صنعتی از محوطه های کارگاهی و محوطه اداری تشکیل شده است. در محوطه های صنعتی و کارگاهی، تجهیزات و دستگاه ساخت گریتینگ قرار دارند. کارگران، تمام نکات ایمنی جوشکاری و کار با فلزات گالوانیزه و پلاستیک ها را رعایت می کنند.

در قسمت اداری کارخانه تولید انواع گریتینگ، کارمندان اداری فعالیت می کنند؛ کارمندان بازاریابی و فروش و کارمندان بخش پشتیبانی مشتری در این ساختمان مشغول به فعالیت هستند. آنچه فعالیت کارخانه تولید گریتینگ را به مخاطبان بیشتری معرفی می کند، فعالیت در فضای اینترنت در قالب وب سایت های شرکتی و صنعتی می باشد. پیشنهاد ما به فعالان حوزه طراحی و تولید  انواع شبکه های مشبک این است که محصولات و خدمات خود را در قالب وب سایت های اینترنتی با کیفیت و طراحی عالی به مخاطبان خود معرفی کنند.

بی شک اگر مخاطبان از مراحل مختلف و استانداردهای صنعت تولید انواع صفحات مشبک به همراه اعتبار شرکت تولید کننده آگاه شوند، تمایل بیشتری به خرید این محصولات نشان خواهند داد. خدمات تولید انواع سازه های توری مانند  در اصفهان، تهران یا سایر شهرها، زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که مرغوبیت و کیفیت کالاها قابل رقابت با نمونه های خارجی باشد.