گریتینگ آلومینیومی تولید شرکت رهبان فاخر ساعی

آنچه در این محتوا می خوانید

گریتینگ آلومینیومی را می‌توان یکی از پرمصرف‌ترین محصولات در صنایع مختلف به شمار آورد. از این تجهیزات برای ساخت کفپوش‌های صنایع و کارخانجات استفاده می‌کنند و آن‌ها را بر اساس نیاز مشتریان طراحی و تولید می‌نمایند. به طور کلی تولید کنندگان می‌توانند گریتینگ را با استفاده از گالوانیزه، آلومینیوم، میل جوش و…. طراحی و تولید کرده و در مصارف سنگین و سبک مورد استفاده قرار دهند. صفحات مشبک از نوع آلومینیومی از یک سطح بسیار محکم به وجود آمده‌اند و چند الگو برای عبور نور و جریان هوا دارند.

همه چیز راجع به گریتینگ آلومینیومی

گریتینگ آلومینیومی را می‌توان یکی از پرمصرف‌ترین محصولات در صنایع مختلف به شمار آورد. از این تجهیزات برای ساخت کفپوش‌های صنایع و کارخانجات استفاده می‌کنند و آن‌ها را بر اساس نیاز مشتریان طراحی و تولید می‌نمایند. به طور کلی تولید کنندگان می‌توانند گریتینگ را با استفاده از گالوانیزه، آلومینیوم، میل جوش و…. طراحی و تولید کرده و در مصارف سنگین و سبک مورد استفاده قرار دهند.

صفحات توری شکل از جنس آلومینیومی از یک سطح بسیار محکم به وجود آمده‌اند و چند الگو برای عبور نور و جریان هوا دارند. در این مطلب به معرفی این محصول مشبکی خواهیم پرداخت و برخی از مهمترین ویژگی‌های آن را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره این تجهیزات بوده و یا می‌خواهید بدانید قیمت گریتینگ آلومینیومی چگونه محاسبه می‌شود با ما همراه باشید.

گریتینگ آلومینیومی ساخت شرکت رهبان فاخر ساعی

ویژگی‌های گریتینگ آلومینیومی

یکی از انواع گریتینگ، نوع آلومینیومی آن است. این محصول را می‌توان از انواع صفحات مشبک به شمار آورد که از وزن بسیار کمی برخوردار شده و نیاز به صرف هزینه پایینی هم برای فرایند نصب و بهره‌برداری دارد. به همین دلیل در مصارفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نیاز به کاهش وزن و کیفیت بسیار بالا است. از سوی دیگر نصب این محصولات نیز به سادگی صورت می‌پذیرد.

گریتینگ ساخته شده از جنس آلومینیوم از خواص غیر مغناطیسی برخوردار بوده و در برابر خوردگی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد و لذا در مکان‌ها و مصارف با قابلیت خورندگی بسیار بالای قطعات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخی از مصارف و موارد کاربرد این محصول

بهره‌مندی از ظرافت بسیار خاص از دیگر ویژگی‌های تولیدات آلومینیومی است. به دلیل برخورداری از این خاصیت، مصرف کنندگان می‌توانند از این ابزارها در اماکن و مصارف عمومی استفاده کنند. این محصولات در برابر لغزش بسیار مقاوم بوده و لذا می‌توانید آن‌ها را با خیالی آسوده در کفپوش و یا پیاده روها اجرا و پیاده سازی نمایید.
این محصول تولیدی در برابر رطوبت مقاومت بسیار بالایی داشته و از ساختار مناسبی هم برخوردار شده است. به دلیل بهره‌مندی از بافت و ساختار خاص، این محصول جذب آلودگی بسیار کمی نسبت به دیگر فلزات مانند آهن دارد.

در حال حاضر بیشترین کاربرد این محصول مشبکی در راه پله‌های داخلی طبقات ویلاها، سقف‌های کاذب، نمای بیرونی ساختمان‌های مسکونی و…است. چراکه توجه به زیبایی این بخش‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد. از سوی دیگر این تجهیزات آلومینیومی را می‌توانند در آزمایشگاه‌ها نیز مورد استفاده قرار دهند که توجه به آلودگی آن‌ها مهم است.

مشتری گرامی لطفا جهت ثبت سفارش خرید این محصول از طریق شماره همراه زیر اقدام نمایید.

در صورتیکه که با موبایل یا تبلت این محتوا را مشاهده می فرمایید دکمه زیر را با دست مبارکتان لمس نمایید

باتشکر بخش فروش شرکت رهبان فاخر ساعی در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *