بست گریتینگ شامل انواع ، قیمت ، خرید ، فروش در شرکت رهبان فاخر ساعی

بست گریتینگ بست ساده‌ای می‌باشد که میله‌های گریتینگ را مجاز می‌سازد تا بدون نیاز به دریل کردن یا جوشکاری به ساختارهای استیل نصب شوند. با استفاده از بست گریتینگ به مزایای قابل توجهی دست خواهید یافت. استفاده از بست گریتینگ بسیار امن نیز می‌باشد زیرا در صورت استفاده از آن به دریل کردن یا جوشکاری‌های خطرناک نیاز نخواهید داشت. استفاده از این ابزار همچنین در محیط‌های صنعتی که جوشکاری یا دریل کردن مجاز نمی‌باشد عالی می‌باشد. در بسیاری از موارد در استفاده از بست ها در سازه های مشبک فلزی و فولادی گریتینگ به توقف کار یا مجوز خاص برای ادامه کار نیاز نخواهید داشت که همین امر به حفظ و ذخیره پول و زمان شما کمک قابل توجهی می‌کند.

نصب بست های گریتینگ نیز بسیار ساده می‌باشد به طوری که برای اتصال هرگونه اتصال این کلمپ ها تنها به چند دقیقه زمان و ابزارهای دستی ساده نیاز خواهید داشت. علاوه بر نصب آسان کلمپ صفحات مشبک و بی شباهت به روش‌های سنتی نصب میله‌های گریتینگ، در هر جایی که دسترسی به مناطق زیر گریتینگ لازم باشد این بست ها را می‌توان به آسانی برداشت. در نصب موقت یا دائمی میله‌های گریتینگ توانایی برداشتن و حذف این بست ها یکی از ویژگی‌های فوق العاده آن‌ها می‌باشد.

 

انواع بست گریتینگ

 

قیمت بست گریتینگ

بست صفحات مشبک به طور کلی به گالوانیزه گرم و سرد طبقه بندی شده است و قیمت آن نیز بر همین اساس تعیین می‌شود. از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت کلمپ سازه های مشبک می‌توان به متریال به کار رفته در تولید آن‌ها اشاره کرد. بست صفحات مشبک از لحاظ متریال به انواع بست با پوشش رنگ، کلمپ استیل ضدزنگ، کلمپ آلومینیومی و کلمپ فایبرگلاس اشاره نمود که قیمت هر یک از آن‌ها می‌تواند از دیگری متفاوت باشد.

کیفیت کلمپ های تولید شده گریتینگ نیز می‌تواند بر قیمت آن‌ها تأثیر قابل توجهی داشته باشند. خوشبختانه امروزه بسیاری از کلانشهرهای ایران اقدام به تولید کلمپ های صفحات مشبک با کیفیت عالی و مطابق با استانداردهای روز نموده‌اند. شما می‌توانید بهترین کلمپ های گریتینگ را با قیمت عالی و متناسب از کلانشهرهایی همچون تهران و اصفهان که اقدام به تولید انبوه این محصول کرده‌اند خریداری کنید. انواع کلمپ های گریتینگ همچون کلمپ چنگکی، بست ابرویی و کلمپ دارای پیچ و مهره نیز دارای قیمت‌های مختلف و متنوع هستند که می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را تهیه نمایید. در نهایت پوشش به کار رفته در تولید این بست ها نیز قیمت بست های گریتینگ را تا حد قابل توجهی تحت تأثیر قرار می‌دهند.

 

خرید بست گریتینگ

همانطور که گفتیم برای تثبیت کردن صفحات مشبک در محل نصب خود و برای این که بتوان در هنگام نیاز آن‌ها را به راحتی از جای خود خارج کنیم امروزه صفحات مشبک ها را جوش نمی‌دهند بلکه از کلمپ های صفحات مشبک استفاده می‌کنند. هنگام خرید کلمپ سازه های مشبک بهتر است تعداد گریتینگ های مورد استفاده را در نظر گرفت زیرا به ازای هر صفحه مشبک ۴ عدد کلمپ کفایت می‌کند. یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید کلمپ سازه های مشبک باید به آن توجه کنید این است که کدام نوع کلمپ برای شما مناسب می‌باشد زیرا به طور کلی سه نوع کلمپ ابرویی، پیچ و مهره و چنگکی به میزان فراوان در نمایندگی‌های فروش کلمپ سازه های مشبک یافت می‌شوند.

این کلمپ ها پس از تولید اغلب با استفاده از گالوانیزه گرم یا سرد پوشش داده می‌شوند. هر یک از این کلمپ های صفحات مشبک خود به چند نوع دیگر طبقه بندی می‌شوند به طور مثال می‌توان گفت کلمپ چنگکی دارای انواع قوس دار و پله‌ای می‌باشد که می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید و کلمپ ابرویی در اشکال و ابعاد مختلف و متنوع تولید شده‌اند. کلمپ پیچ و مهره نیز در سایز M8 در بازار موجود می‌باشد.

کلمپ گریتینگ تهران

یکی از کلانشهرهای ایران که در آن به طور گسترده کلمپ صفحات مشبک تولید می‌شود تهران می‌باشد. کلمپ صفحات مشبک تهران به طور کلی از سه بخش اصلی چنگک، ابرویی و پیچ و مهره تشکیل شده است. هنگام نصب صفحات مشبک یک طرف چنگکی را باید درون چشمه صفحات مشبک و سمت دیگر آن را زیر ساپورت قرار داد. بخش ابرویی کلمپ صفحات مشبک تهران نیز باعث می‌شود کلمپ و صفحات مشبک روی ساپورت تثبیت شوند. با بستن پیچ و مهره‌های موجود در کلمپ سازه های مشبک، بست و ابرویی در دو طرف سازه های مشبک به یکدیگر محکم خواهند شد و در نهایت باعث ایجاد استحکام لازم جهت اتصال به سازه خواهد شد.

با گذشت زمان تجربه ثابت کرده است که جهت پیش بینی اتفاقات احتمالی در آینده مثل تعویض یا تعمیر سازه مشبک یا ایجاد تغییرات در محل نصب و ساپورت آن نیاز داریم گریتینگ را طوری نصب کنیم تا امکان نصب و جابجایی آن به سادگی امکان پذیر باشد و این کارها تنها از طریق بست صفحات مشبک امکان پذیر می‌باشد. استفاده از کلمپ سازه های مشبک در طولانی مدت باعث کاهش هزینه‌های احتمالی خواهد شد. بست صفحات مشبک اغلب در انواع مختلف تولید می‌شود که از این میان می‌توان گفت بست شبکه های گریتینگی گالوانیزه گرم و کلمپ سازه های مشبک گالوانیزه سرد در مقایسه با دیگر انواع آن بیشترین کاربرد را دارند.

کلمپ گریتینگ اصفهان

یکی دیگر از کلانشهرهای ایران که اقدام به تولید بست صفحات مشبک در ابعاد گسترده نموده است اصفهان می‌باشد. به طور کلی ساختمان سازان استفاده از بست سازه های مشبک را به دلایل مختلف ترجیح می‌دهند که این دلایل ممکن است شامل موارد زیر باشد:
امکان نصب آسان انواع گریتینگ ها بدون وارد آمدن حداقل آسیب به پوشش‌های گالوانیزه

مواردی که می توان از کلمپ یا بست استفاده نمود.

  • امکان باز و بسته نمودن سریع بست های گریتینگ در مدت زمان حتی کمتر از ۱ دقیقه
  • امکان دسترسی به مناطق بخش پایین گریتینگ به منظور تعمیر و نگهداری
  • امکان صرفه جویی در وقت و سرمایه، حفظ سلامت کار و حتی حفظ ایمنی به راحتی هنگام کار
  • بست گریتینگ که دارای کیفیت ساخت گالوانیزه بالا می‌باشد با قیمت بسیار مناسب در بازار ارائه شده‌اند.

کلمپ صفحات مشبک اصفهان در کیفیت عالی تولید شده است به طوری که می‌توان گفت در تولید این بست ها از استانداردهای گریتینگ به طور کامل پیروی شده است. تنوع در محصولات تولید شده در اصفهان نیز بسیار بالاست و می‌توان گفت در تولید چنگک، ابرویی و پیچ و مهره از تنوع در ابعاد بهره گیری شده است.